image image

INTER GROUP oferuje możliwość stworzenia pilników i polerek w ramach Private Label. Współpracując z nami, możesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki poprzez personalizowane artykuły ścierne z wybranym nadrukiem w kolorze lub w wersji czarno-białej. Stworzymy dla ciebie wzór nadruku, który znajdzie się na produkcie ściernym lub zaadaptujemy już istniejący projekt. Private Label to brak ograniczeń przy wyborze kształtu pilnika, gradacji, czy koloru papieru ścierającego w ramach oferty. Dodatkowo oferujemy też możliwość zapakowania pilników i polerek w folię, w celu zwiększenia higieniczności narzędzia (nadruk na folii również można spersonalizować).

2000m2 – taką powierzchnię ma nasza fabryka w Namysłowie. Pilnik i inne artykuły ścierne produkowane są przy użyciu wyłącznie europejskich prefabrykatów.
150 tys. – tyle pilników produkujemy i sprzedajemy każdego dnia.
150 – w naszej ofercie znajduje się ponad 150 różnych wariacji pilnika do paznokci (kształt, gradacja, grubość).

Zamówienia w ramach Private Label realizujemy już od 5000 sztuk. Przez dziewięć lat działalności obsłużyliśmy ponad 700 klientów hurtowych.


Co daje własna marka?

– większa rozpoznawalność na rynku,
– pozytywny wizerunek marki w oczach klientów,
– wzrost prestiżu,
– możliwość personalizacji większości cech produktu,
– mniejsze koszty wprowadzenia nowego artykułu na rynek,
– niższa cena zakupu produktu,
– wyróżnienie na tle konkurencji.

Polski producent artykułów ściernych

INTER GROUP jest największym producentem pilników do paznokci i innych artykułów ściernych w Polsce. Wszystkie produkty powstają w naszej fabryce w Namysłowie. Zakład funkcjonuje od 2015 roku, w trakcie działalności uzyskaliśmy wiele certyfikatów jakości m.in. Europejski lider jakości, Europejska gwarancja najwyższej jakości, czy Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w produkcji pilników, polerek i innych artykułów ściernych. W naszej ofercie znajdziesz ponad 150 wersji pilników, które mają zróżnicowane kształty, gradacje i wzory. Każdego dnia produkujemy ponad 150 tysięcy pilników, co czyni nas czołowym producentem tego typu artykułów w Europie.

Szybki kontakt

emilia.g@inter-group.eu
(+48) 576 545 343