image image


INTERB2B to hurtownia kosmetyczna, na której znajdziesz wiele produktów do stylizacji paznokci, narzędzia, a także artykuły ścierne. Do 2020 roku funkcjonowaliśmy pod nazwą ELDA HURT, jednak na skutek rebrandingu ELDA HURT stała się detaliczną drogerią kosmetyczną (ELDA BEAUTY), a do sprzedaży hurtowej powstał nowy serwis – INTERB2B.

Aby móc zamawiać przez stronę INTERB2B należy założyć konto przez formularz dostępny na naszej witrynie. Podczas rejestracji należy podać m.in. NIP, po uzupełnieniu wszystkich danych, nasi pracownicy rozpoczną proces weryfikacji. Pozytywna decyzja daje możliwość korzystania z atrakcyjnych cen hurtowych dostępnych dla niewielkiej liczby kontrahentów.

Specjalizujemy się w dystrybucji pilników, polerek i kapturów ściernych, które produkowane są w naszej fabryce w Namysłowie. Jako producent możemy zaoferować ponad 150 różnych rodzajów pilników. Zakład produkcyjny działa od 2015 roku, przez ten czas nasze produkty uzyskały wiele certyfikatów jakości m.in. Europejska gwarancja najwyższej jakości, Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, a także Europejski lider jakości.

Oprócz pojedynczych pilników oferujemy też zestawy „All you need”, w które zapakowaliśmy najpotrzebniejsze narzędzia do wykonywania manicure. Dbamy też o bezpieczeństwo, dlatego sprzedajemy pilniki w tzw. Bezpiecznym Pakiecie, czyli zapakowane w folię, która gwarantuje, że nikt wcześniej nie korzystał z narzędzia. Na stronie sklepu znajdziesz nasze marki własne, czyli MANI KING i ABA GROUP. Acetony, cleanery, żele, lakiery, czy akryle – to tylko niektóre z produktów, które znajdują się w asortymencie.

Posiadamy też profesjonalne narzędzia przeznaczone dla stylistek prowadzących własne salony. Specjalizujemy się w podologii, stylizacji rzęs, ale też zapewniamy jakościowe produkty do depilacji. Bez problemu zaopatrzysz u nas swój gabinet – oferujemy też narzędzia jednorazowe, środki higieniczne, czy fartuchy i rękawiczki.