image image

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju artykułów ściernych używanych w branży kosmetycznej. Tworzymy pilniki do paznokci, kapturki ściernie, polerki, ale też bloki ścierne. Jesteśmy czołowym producentem artykułów do manicure i pedicure w Europie.

Wszystkie pilniki, które możesz zobaczyć na naszej stronie, zostały wyprodukowane w naszej fabryce pilników w Namysłowie. Powstała ona w 2015 roku, a pierwszymi pilnikami, które zjechały z linii produkcyjnej były kształty: półksiężyc, prosty, trapez, elipsa oraz pilnik XL. Tworzone są w 100% w Polsce – od projektu, aż po wykonanie. Jako producent pilników do paznokci zapewniamy dużą różnorodność asortymentu, a także konkurencyjne ceny.

Nasze produkty posiadają liczne certyfikaty m.in. Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, Europejska gwarancja najwyższej jakości, Europejski lider jakości.

INTER GROUP w liczbach:

2000m2 – taką powierzchnię ma nasza fabryka w Namysłowie. Pilnik i inne artykuły ścierne produkowane są przy użyciu wyłącznie europejskich prefabrykatów.
150 tys. – tyle pilników produkujemy i sprzedajemy każdego dnia.
150 – w naszej ofercie znajduje się ponad 150 różnych wariacji pilnika do paznokci (kształt, gradacja, grubość).
700 – przez dziewięć lat działalności obsłużyliśmy ponad klientów hurtowych.

Cechy naszych produktów ściernych:

Bezpieczeństwo – korzystamy z nietoksycznych surowców, dlatego kleje, których używamy, zostały przebadane dermatologicznie.
Wytrzymałość – używane ścierniwo charakteryzuje się długą żywotnością, dlatego ziarna ścierające łamią się, a nie wycierają.
Wysoką jakość – produkty INTER GROUP tworzone są w 100% z europejskich prefabrykatów.
Wydajne ścierniwo – każdy z naszych pilników jest pokryty stearynianem, który zapobiega „zapychaniu się” podczas pracy.
Niezawodność – wszystkie wymienione cechy sprawiają, że praca z naszymi pilnikami zawsze jest szybka, precyzyjna i bezpieczna.
Dizajn – nasze pilniki z kolorowym lub czarno-białym nadrukiem zdecydowanie przykuwają uwagę klienta.