image image

ELDA BEAUTY to drogeria internetowa z szerokim asortymentem, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Swoją ofertą przyciągamy nie tylko profesjonalistki, ale też urodomaniaczki, które uwielbiają nowinki kosmetyczne. Sklep działa od 2014 roku, od tego czasu nieustannie poszerzamy naszą rozpiętość produktową, aby zapewnić Ci satysfakcjonujące zakupy.

Zanim powstała ELDA BEAUTY funkcjonowaliśmy pod nazwą ELDA HURT, wtedy też zajmowaliśmy się działalnością hurtową. W 2020 roku nastąpiła spora zmiana i z hurtownika przebranżowiliśmy się na sprzedaż detaliczną.

Jako drogeria internetowa możemy pochwalić się szerokim asortymentem, gdzie znajdziesz wiele znanych marek. Bielenda, Apis, Joanna, ABA GROUP, MANI KING czy Kallos to firmy, których nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Oprócz tego oferujemy szampony i odżywki do włosów, produkty do depilacji, cleanery i acetony, ale też lakiery hybrydowe.

Posiadamy rozbudowany asortyment przeznaczony do użytku profesjonalnego. W kategorii „Gabinet” znajdziesz specjalistyczne produkty do podologii, laminacji rzęs, a także narzędzia jednorazowe, czy urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!