image image

ABA GROUP to hurtownia kosmetyczna istniejąca na rynku od 2015 roku. Od lat zajmujemy się szeroko pojętą branżą beauty, skupiając się na manicure i pedicure. Naszą specjalnością są artykuły ścierne, szczególnie pilniki i polerki, które dostępne są aż w ponad 150 różnych wariantach. Śmiało możemy stwierdzić, że znajdziesz u nas swój idealny pilnik!

Wszystkie pilniki, które możesz zobaczyć w naszym sklepie internetowym, zostały wyprodukowane w naszej fabryce pilników w Namysłowie. Powstała ona również w 2015 roku, a pierwszymi pilnikami, które zjechały z linii produkcyjnej były kształty: półksiężyc, prosty, trapez, elipsa oraz pilnik XL. Tworzone są w 100% w Polsce – od projektu, aż po wykonanie. Jako producent pilników do paznokci zapewniamy dużą różnorodność asortymentu, a także konkurencyjne ceny.

Nasze produkty posiadają liczne certyfikaty m.in. Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, Europejska gwarancja najwyższej jakości, Europejski lider jakości.

Ponad 150 000 dziennie – tyle pilników jesteśmy w stanie wyprodukować każdego dnia!

ABA GROUP to nie tylko pilniki, ale też żele, lakiery hybrydowe, ozdoby do paznokci, ale też narzędzia i akcesoria. Oprócz tego, jako marka rozwijamy się poprzez współpracę z naszymi ambasadorkami, aktualnie działamy z prawie dziesięcioma dziewczynami, które swoją pasją do paznokci zarażają innych.

Nasza marka działa też na rzecz szerzenia świadomości dotyczącej higieny i bezpieczeństwa w salonach kosmetycznych. Z potrzeby zapewnienia stylistkom odpowiednich rozwiązań stworzyliśmy pilniki pakowane w Bezpieczny Pakiet i wersję Sterile Line. Pierwszy z nich to pilnik szczelnie zapakowany w biodegradowalną folię, która gwarantuje, że nikt przed nami z niego nie korzystał. Sterile Line to idealna opcja dla podolożek lub innych specjalistek, których zabiegi wymagają jałowych narzędzi.

Współwłaścicielka ABA GROUP Eliza Trzmiel zdobyła tytuł Przedsiębiorcy Roku organizowanego przez EY. Startowaliśmy w kategorii „Nowy Biznes”, w której rywalizowaliśmy z wieloma polskimi młodymi biznesami.