Dla klientów B2B

 

INTERB2B

TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

 

Oprócz standardowej obsługi zamówień detalicznych oferujemy możliwość współpracy bezpośredniej z klientami biznesowymi. W tym celu stworzyliśmy osobną platformę służącą do składania zamówień hurtowych – Interb2b.eu.
Co oferujemy? – hurtowe ceny oraz specjalne promocje skierowane tylko dla kontrahentów.
Chcesz do nas dołączyć? – zarejestruj się na naszej stronie uwzględniając takie informacje jak NIP i nazwa firmy, a następnie zaczekaj na akceptacje. Informacje o akceptacji zostaną wysłane na podanym przez państwa e-mail.
O czym trzeba pamiętać? – Wartość pojedynczego zamówienia musi przekroczyć 500 zł netto. Zamówienia realizowane są w ciągu 7 dni roboczych bądź do 10 dni roboczych w wypadku zamówień powyżej 10 000 sztuk artykułów ściernych.

Cechy naszych produktów ściernych:

Bezpieczeństwo – korzystamy z nietoksycznych surowców, dlatego kleje, których używamy, zostały przebadane dermatologicznie.
Wytrzymałość – używane ścierniwo charakteryzuje się długą żywotnością, dlatego ziarna ścierające łamią się, a nie wycierają.
Wysoką jakość – produkty INTER GROUP tworzone są w 100% z europejskich prefabrykatów.
Wydajne ścierniwo – każdy z naszych pilników jest pokryty stearynianem, który zapobiega „zapychaniu się” podczas pracy.
Niezawodność – wszystkie wymienione cechy sprawiają, że praca z naszymi pilnikami zawsze jest szybka, precyzyjna i bezpieczna.
Dizajn – nasze pilniki z kolorowym lub czarno-białym nadrukiem zdecydowanie przykuwają uwagę klienta.

Wypróbuj naszą platformę

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak działa nasza strona bez zakładania konta, zachęcamy do wypróbowania wersji DEMO. Znajdziesz w niej wygląd interfejsu platformy sprzedażowej, ale też przykładowe produkty, które dostępne są w naszej ofercie. Jeśli chcesz dokonać transakcji, to zachęcamy do zarejestrowania się na interb2b.eu.

Nasze zalety:

– preferencyjne warunki współpracy,
– hurtowe, niskie ceny produktów,
– możliwość spersonalizowania produktów ściernych pod własną marką,
– minimalna wielkość zamówień to tylko 500 złotych brutto.

Współpraca w ramach Private Label

Oferujemy możliwość stworzenia pilników i polerek w ramach Private Label. Współpracując z nami, możesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki poprzez personalizowane artykuły ścierne z wybranym nadrukiem w kolorze lub w wersji czarno-białej. Stworzymy dla ciebie wzór nadruku, który znajdzie się na produkcie ściernym lub zaadaptujemy już istniejący projekt. Private Label to brak ograniczeń przy wyborze kształtu pilnika, gradacji, czy koloru papieru ścierającego w ramach oferty. Dodatkowo oferujemy też możliwość zapakowania pilników i polerek w folię, w celu zwiększenia higieniczności narzędzia (nadruk na folii również można spersonalizować).

INTER GROUP w liczbach:

2000m2 – taką powierzchnię ma nasza fabryka w Namysłowie. Pilnik i inne artykuły ścierne produkowane są przy użyciu wyłącznie europejskich prefabrykatów.
150 tys. – tyle pilników produkujemy i sprzedajemy każdego dnia.
150 – w naszej ofercie znajduje się ponad 150 różnych wariacji pilnika do paznokci (kształt, gradacja, grubość).
700 – przez dziewięć lat działalności obsłużyliśmy ponad klientów hurtowych.